Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w Archidiecezji Poznańskiej

Aby wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, we mnie, a ja w Tobie,
aby i oni w nas jedno byli, żeby świat uwierzył, iż Ty mnie wysłałeś.
(J 17,21)

 
Wspólnota Adres, parafia Terminy spotkań modlitewnych

WSPÓLNOTY W POZNANIU

Abba ul. Warzywna 17,
Św. Jana Bosko
poniedziałek, po Mszy Św.
o godz. 18.00
Emmanuel ul. Garbary 22,
Św. Franciszka Serafickiego
2 i 4 wtorek miesiąca
ok. godz. 19.00
Jerozolima ul. Kościuszki 99,
klasztor oo. Dominikanów
środa rozpoczęcie Mszą Św.
godz. 19.00
Jeshuah ul. Naramowicka 156,
M.B. Częstochowskiej
piątek po Mszy Św.
godz. 19.15
Jezus i Maryi Królowej Świata os. Wichrowe Wzgórze 130,
Wniebowstąpienia Pańskiego
czwartek po Mszy Św.
ok. godz. 19.00
Maryja i św. Józef os. Władysława Jagiełły 105,
Matki Odkupiciela
czwartek po Mszy Św.
ok. godz. 19.00
Michael ul. Stolarska 7,
Św. Michała Archanioła
środa, po Mszy Św.,
ok. godz. 18.45
Miłosierdzie Boże ul. Agrestowa 19,
Św. Józefa
poniedziałek po Mszy Św.
ok. godz. 18.30
Pascha ul. Kartuska 33,
Matki Bożej Pocieszenia
czwartek po Mszy Św.
ok. godz. 18.30
Św. Krzyż os. Boh. II Wojny Św. 88,
Nawiedzenia NMP
środa po Mszy Św.
ok. godz. 19.30
Św. Rodzina ul. Promienista 131,
Świętej Rodziny
wtorek po Mszy Św.
ok. godz. 18.40
Tabor ul. Ostatnia 14,
Chrystusa Króla
środa rozpoczęcie Mszą Św.
godz. 18.30
Zbawiciel ul. Fredry 11,
Najświętszego Zbawiciela
poniedziałek
godz. 20.00
W Sercu Pana ul. Miastkowska 128/132,
Objawienia Pańskiego
czwartek po Mszy Św.
ok. godz. 19.30

WSPÓLNOTY POZA POZNANIEM

Arka Pana Rawicz, ul. Wyszyńskiego 10
Chrystusa Króla i Zwiast. NMP
wtorek po Mszy Św.
ok. godz. 19.15
Betania Swarzędz, ul. Św. Marcina 38
Św. Marcina
wtorek po Mszy Św.
ok. godz. 18.50
Betlejem Wolsztyn, ul. Doktora Kocha 38
NMP Niepokalanie Poczętej
czwartek
ok. godz. 17.00
Chrzciciel Leszno, ul. B. Chrobrego 39
Św. Jana Chrzciciela
wtorek po Mszy Św.
ok. godz. 18.45
Kefas Śrem, ul. Malczewskiego 2
Bł. Michała Kozala
wtorek po Mszy Św.
ok. godz. 18.45
Magnificat Swarzędz, os. Kościuszkowców 3
Matki Bożej Miłosierdzia
wtorek po Mszy Św.
ok. godz. 18.40
Nowa Pieśń Wronki, ul. Mickiewicza 1
klasztor oo. Franciszkanów
poniedziałek po Mszy Św.
ok. godz. 19.15
Pielgrzym Śrem, ul. Kilińskiego 23
Najświętszego Serca Jezusa
czwartek po Mszy Św.
ok. godz. 18.30
Św. Józef Środa Wlkp. os. Jagiellońskie 47
Św. Józefa
czwartek, po Mszy Św.
ok. godz. 19.05
W Drodze Dąbrówka, ul. Malinowa 50
Św. Urszuli Ledóchowskiej
wtorek po Mszy Św.
ok. godz. 19.00
Wieczernik Kaszczor, ul. Cysterska 4
Św. Wojciecha
wtorek po Mszy Św.
ok. godz. 18.30